Aktivitātes Sermītes pirmsskolas grupās

Martā pirmsskolas grupas “Pelītes” audzēkņi gatavoja kastītes – piepildīja tās ar augsni un iesēja sēkliņas: zirņus, dilles, redīsus. Tagad lai aug!

27. februārī visi pirmsskolas bērni apmeklēja leļļu teātra izrādi “Sniegavīra sirds” Turlavas kultūras namā.

Februāris jaunākajā grupā “Pelītes” tika godināts kā sveču mēnesis, tāpēc sadarbībā ar vecākiem tapa raiba sveču izstāde.

Vecākā grupiņa “Mārītes” mēneša sākumā atzīmēja Meteņdienu, cepot pankūkas un šļūcot pa kalniņu, bet 14. februārī svinēja Draudzības dienu, veicot dažādus uzdevumus un cepot sirsniņcepumus.

Janvārī pirmsskolēni aktīvi nodarbināja mazos pirkstiņus, lai dienās būtu teicami skolēni un gudri pieaugušie.

Decembris pagājis rūķošanās zīmē, jo bērni cītīgi palīdzēja sarūpēt svētkus – gatavoja eglīšu rotājumus, cepa piparkūkas un gatavoja Ziemassvētku priekšnesumus.

Novembra galvenā aktualitāte bija Valsts svētki, tāpēc bērni cītīgi gatavoja svečturīšus, lai iedegtu svētkos svecīti. Lai mierīgi un sirsnīgi svētki ikvienā mājā!

Ar lielu rūpību top arī svētku saktas.

Oktobris abām pirmsskolas grupām Sermītē sākās ar mācību ekskursiju uz Aizputi, kur radošajā darbnīcā “LaLu” audzēkņiem bija iespēja tuvāk iepazīt pasaku pasauli un radoši pašiem darboties.

Vēl oktobra pirmajā nedēļā pirmsskolēni paguva iesaistīties “Labo darbu nedēļā” un devās palīgā sētniecei salasīt kritušos ābolus.

Septembris Sermītes pirmsskolas grupu audzēkņiem bijis dārzeņu un augļu mēnesis. Bērni tos ne tikai zīmējuši un veidojuši, bet arī izvietojuši izstādē un galu galā arī pagatavojuši salātos.

19. septembrī Dzejas dienu pasākums bija Sermītes pirmsskolas grupu audzēkņiem. Viņi tikās ar dzejniekiem Hariju Krūzi un Mārīti Krūzi. Bērni klausījās autoru dzeju un īsus stāstiņus. Paldies Sermītes bibliotēkai par bērniem radīto iespēju!