Aktivitātes Sermītes pirmsskolas grupās

Oktobris abām pirmsskolas grupām Sermītē sākās ar mācību ekskursiju uz Aizputi, kur radošajā darbnīcā “LaLu” audzēkņiem bija iespēja tuvāk iepazīt pasaku pasauli un radoši pašiem darboties.

Vēl oktobra pirmajā nedēļā pirmsskolēni paguva iesaistīties “Labo darbu nedēļā” un devās palīgā sētniecei salasīt kritušos ābolus.

Septembris Sermītes pirmsskolas grupu audzēkņiem bijis dārzeņu un augļu mēnesis. Bērni tos ne tikai zīmējuši un veidojuši, bet arī izvietojuši izstādē un galu galā arī pagatavojuši salātos.

19. septembrī Dzejas dienu pasākums bija Sermītes pirmsskolas grupu audzēkņiem. Viņi tikās ar dzejniekiem Hariju Krūzi un Mārīti Krūzi. Bērni klausījās autoru dzeju un īsus stāstiņus. Paldies Sermītes bibliotēkai par bērniem radīto iespēju!