• nodrošinātu tīmekļvietnes funkcionalitāti;
  • pielāgotu tīmekļvietnes funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem,tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
  • iegūtu statistikas datus par tīmekļvietnes apmeklētāju plūsmu apmeklētāju skaitu, tīmekļvietnē pavadīto laiku u.c.;
  • lietotāju autentifikācijai;

NosaukumsIzmantošanas  nolūksApstrādes ilgums
f60693c3aec8171b4b67f56323cc691eLietotāja izvēlētā valoda portāla apskatei, uzglabā izvēlētās valodas parametrus1 gads

Google Analytics

NosaukumsIzmantošanas  nolūksApstrādes ilgums
_gaReģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni.2 gadi
_gidReģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni.1 diena
collectIzmanto, lai nosūtītu datus uz “Google Analytics” par apmeklētāja iekārtu.sesijas laiks

Google Youtube

NosaukumsIzmantošanas  nolūksApstrādes ilgums
YSCPiešķir apmeklētājam unikālu identifikatoru, lai saglabātu statistiku par to, kādus videoklipus apmeklētājs no “YouTube” ir noskatījiessesijas laiks
VISITOR_INFO1_LIVENovērtē apmeklētāja datu pārraides joslas platumu, ko izmanto, lai pārraidītu atbilstoša attēlu kvalitātes “YouTube” videoklipu5 mēneši 27 diena
CONSENTUzstādās apsaktot lapā ievietoto youtubes video, tas reģistrē anonīmus statistikas datus par to cik reizes video ir skatīts un kādi iestatījumi tiek izmantoti video apskatei. Sensatīvie dati netiek ievākti.   16 gadi 5 mēneši
yt-remote-device-idSaglabā lietotāja video atskaņošanas iestatījumus, izmantojot vietnē esošos “YouTube” videoklipuspatstāvīgi
yt-remote-connected-devicesSaglabā lietotāja video atskaņošanas iestatījumus, izmantojot vietnē esošos “YouTube” videoklipuspatstāvīgi

NosaukumsIzmantošanas  nolūksApstrādes ilgums

Pārziņa mājaslapā var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājaslapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko Pārzinis nenes atbildību. Pārzinim ir tiesības veikt papildinājumus politikā, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo versiju ievietojot Pārziņa mājaslapā

Parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus atbilstoši norādījumiem, kas visbiežāk atrodas sadaļā “Palīdzība”, “Rīki” vai “Rediģēšana”.