Ziemassvētku gaidīšanas laiks sācies

29. novembrī plkst. 9:00 visi Turlavas pamatskolas skolēni, lai gan katrs savā klasē, tomēr kopā Zoom platformā, tikās Adventes stundā, kurā mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics pastāstīja par svētku brīnišķīgo notikumu un gaidīšanas laika izaicinājumiem. Skolēnu līdzpārvaldes prezidents Kristiāns Ozoliņš un skolas direktore vēlēja visiem šajā svētku gaidīšanas laikā atrast sevī lietas, par kurām priecāties pašiem un iepriecināt citus.

Pēc tikšanās Kristiāns iznēsāja gaismiņu pa skolu, lai katra klase savā kopīgi gatavotajā Adventes vainagā var iedegt pirmo svecīti.

Par ieguldīto darbiņu vainagu veidošanā katra klase no skolēnu līdzpārvaldes prezidenta vietnieces Vanesas Zvirgzdas un skolotājas Ievas Lepses saņēma diplomu un svētkiem atbilstošu kārumu – piparkūkas.

Un vēl decembrī skolēniem ne tikai cītīgi jāmācās, bet arī jāatrod laiks un idejas, lai kopā pagatavotu dāvaniņas pagasta vientuļajiem pensionāriem.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.