Noslēguma pasākums Erasmus+ līdzdalības projektā “Būt drosmīgam nav kauns!”

Noslēguma pasākumā ar savu karjeras izaugsmes stāstu ar jauniešiem dalījās dziedātāja Grēta Grantiņa. Jaunieši no Kabiles, Vārmes un Turlavas pamatskolas un V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas atzina, ka šī projekta ietvaros guvuši daudz sev noderīgu atziņu un viņu pašapziņa un ticība saviem spēkiem un iespējām augusi.

Iepriekš jaunieši piedalījās vēl trīs dažādās diskusijās. Mācījās veidot argumentus par vai pret noteiktu uzstādījumu, nostiprināt publiskās uzstāšanās prasmes un izpratni par kritisko domāšanu.

Tikās ar ekspertēm Inetu Drēži un Daci Grodumu-Vīriņu no Liepājas “Debašu centra” un pasākumu vadītāju un improvizatoru Krišjāni Berķi.

Jaunieši apguva konkrētas iemaņas, metodes, stratēģijas, kuras var izmantot komunikācijā – klausīšanos, stresa pārvarēšanu, runas stilu un intonācijas variēšanu, ķermeņa kustību mākslu u.c.

Paldies projekta realizētājiem – Vārmes pamatskolai, par aicinājumu piedalīties!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.